BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Pakalpojumi Preču katalogs Jaunumi Par mums Kontakti
 
Kontakti
Adrese: Skanstes iela 50 (1. ieeja, 2. stāvs), Rīga, LV-1013, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722
E-pasts: info@biss.lv
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Par mums Atsauksmes
Atsauksmes par pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmām

TRASTA KOMERCBANKAS atsauksme par pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmām

AS “TRASTA KOMERCBANKA” sadarbojas ar SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” drošības sistēmu jautājumos jau kopš 2002. gada.

SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” no 2002. – 2004. gadam veica piekļuves kontroles sistēmas, apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju, kā arī videonovērošanas sistēmu modernizāciju dažādos AS “TRASTA KOMERCBANKA ”objektos.

No 2005. – 2007. gadam SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” aprīkoja ar nepieciešamajām drošības sistēmām Liepājas un Daugavpils filiāles.

2008. gadā AS “TRASTA KOMERCBANKA” uzsāka vērienīgus rekonstrukcijas darbus saistītus ar jaunās biroja ēkas pielāgošanu savām vajadzībām. Šīs rekonstrukcijas ietvaros SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” aprīkojas ēku (5 stāvi) ar nepieciešamajām drošības sistēmām, veicot pilnu pakalpojumu klāstu šo sistēmu ieviešanā – konsultācijas, inženierprojektu izstrādi, kabeļu darbus, iekārtu piegādi un uzstādīšanu, sistēmu regulēšanu, pielāgošanu un palaišanu, tehniskās un administratīvā personāla apmācīšanu. Projekta ietvaros tika uzstādītas videonovērošanas sistēma (60 kameras), piekļuves kontroles sistēma (48 durvis). Apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmas, kā arī mehānisko atslēgu izsniegšanas/nodošanas un reģistrācijas sistēma.

SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” nodrošina uzstādīto sistēmu tehnisko profilaksi un apkalpošanu.

Rekomendējam SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” kā uzticamu un kvalitatīvu partneri.

Apsardzes dienesta vadītājs: J.Bičevskis

LATVENERGO atsauksme par pieejas kontroles sistēmu

Saskaņā ar mūsu uzņēmuma izsludinātā konkursa rezultātiem, SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” izstrādāja, piegādāja un uzstādīja AS “Latvenergo” objektos caurlaižu biroja aprīkojumu, kā arī veica programmatūras instalāciju, vienotās sistēmas izveidošanu un personāla apmācību.

Sistēma ir kvalitatīvi projektēta, montēta un ieregulēta, no uzstādīšanas brīža 2006. gadā, darbojas nevainojami un ir droša un uzticama ekspluatācijā.

Mēs izvēlējāmies SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” par iespējamo sadarbības partneri pamatojoties uz konkursa rezultātiem, kā arī ievērojot, ka SIA “Baltijas Informācijas Un Signalizācijas Sistēmas” ir uzņēmumu “Fargo”, “Evolis”, “NFive” u.c. oficiālais pārstāvis Latvijā.

Mēs sadarbojamies ar SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” jau 10 gadus, paļaujoties uz šīs firmas darbinieku lielo pieredzi tādās jomās, kā piekļuves kontroles sistēmas, darba laika uzskaites sistēmas, personalizācijas sistēmas, videonovērošanas sistēmas, u.c., kvalitatīvā projektēšanā, uzstādīšanā un operatīvā apkalpošanā.

Mēs varam rekomendēt SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” kā uzticamu un kvalitatīvu partneri arī citiem.

Atsauksmes par sadarbību var sniegt AS “Latvenergo” Drošības departamenta vecākais drošības sistēmu inženieris Ē. Ozols tel. 67728236

Ar cieņu, AS “Latvenergo”
Drošības dienesta direktors: A.Bērziņš


Atsauksmes par autostāvvietu vadības sistēmām

SIA Rīgas Satiksme atsauksme par apakšzemes autostāvvietu

SIA “BISS”, pamatojoties uz noslēgto līgumu, RP SIA “Rīgas satiksme” pārvaldījumā esošās apakšzemes autostāvvietā K. Valdemāra ielā 5a, veica uzskaites un norēķinu sistēmas uzstādīšanas, palaišanas un montāžas darbus, kā arī automašīnu brīvo vietu indikatora izstrādi, saskaņošanu un uzstādīšanu.

Augstāk minētie darbi izpildīti noteiktajos termiņos un atbilstoši līguma nosacījumiem. Atzinīgi vērtējam SIA “BISS” izpildīto darbu kvalitāti, kā arī darba organizāciju.

Valdes priekšsēdētāja v.i. I Feļdmane

Olimpiskā Sporta Centra atsauksme par autostāvvietas vadības sistēmu

SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” (turpmāk tekstā – BISS) ir piegādājusi un uzstādījusi autostāvvietas vadības sistēmu objektā: SIA “Olimpiskais sporta centrs” (turpmāk tekstā – OSC) Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Sistēma sastāv no piecām iebraukšanas/izbraukšanas kontroles barjerām un diviem kases automātiem. Uzstādītās iekārtas darbojas kvalitatīvi, ne OSC, Olimpiskā sporta centra apmeklētājiem pretenziju nav bijis.

2007. gada 5. decembrī starp BISS un OSC ir noslēgts Apkalpošanas līgums par autostāvvietas vadības sistēmas tehnisko profilaksi, apkalpošanu un defektu novēršanu.

OSC apliecina BISS darbinieku augsto profesionalitāti un rekomendē kā uzticamu un drošu sadarbības partneri.

SIA “Olimpiskais sporta centrs” prokūrists: Eduards Šļaukstiņš


Latvijas Gāze atsauksme par autsotāvvietas vadības sistēmu

2009. gadā, saskaņā ar noslēgto līgumu, SIA “BISS” veica autostāvvietas vadības sistēmas piegādi un uzstādīšanu akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” objektā Vagonu ielā 20, Rīgā. Līguma ietvaros tika uzstādītas arī videonovērošanas un pieejas kontroles sistēmas. Izstrādātās un ieviestās sistēmas atbilst visām pasūtītāja prasībām un darbojas kvalitatīvi.

Sadarbība ar SIA “BISS” turpinās līdz šim brīdim, jo ir noslēgts līgums par autostāvvietas vadības sistēmas tehnisko profilaksi, apkalpošanu un defektu novēršanu.

Akciju sabiedrības “Latvijas Gāze” komercpilnvarnieks,
Celtniecības daļas vadītājs: T.Čakšs


Alojas Biznesa Centra atsauksme par autostāvvietas vadības sistēmu

Spēks R atsauksme par autostāvvietas vadības sistemu

Elmiks atsauksme par autostāvvietas vadības sistēmu

Atsauksmes par videonovērošanas sistēmām

Alpha Osta atsauksme par videonovērošanas, piekļuves kontroles, darba laika uzskaites un apsardzes sistēmām

Saskaņā ar mūsu uzņēmuma aptaujas rezultātiem, SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” 2008. gada pirmajā dekādē izstrādāja, piegādāja un uzstādīja SIA “Alpha Osta” piekļuves kontroles, darba laika uzskaites, videonovērošanas un apsardzes signalizācijas sistēmas, par kopējo summu 35 322,12 LS.

Sistēmas ir kvalitatīvi projektētas un uzstādītas, no uzstādīšanas brīža darbojas nevainojami un ir drošas ekspluatācijā.

Mēs izvēlējāmies SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” par iespējamo sadarbības partneri balstoties uz aptaujas rezultātiem, kā arī ievērojot SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” lielo pieredzi drošības sistēmu projektēšanā, uzstādīšanā un apkalpošanā, kā arī garantijas servisa sniegšanā. Mūsu uzņēmumam ir noslēgts ilglaicīgs līgums par sistēmu tehnisko apkalpošanu.

Atsaucoties uz visu augstāk minēto mēs varam rekomendēt SIA “Baltijas Informācijas un Signalizācijas Sistēmas” kā uzticamu partneri arī citiem.

Apsardzes daļas vadītājs: J.Kics

Mūkusalas Māja atsauksme par videonovērošanas, pieejas kontroles un apsardzes signalizācijas sistēmām

Rīgas Kuģu Būvētava atsauksme par videonovērošanas, piekļuves kontroles, darba laika uzskaites un apsardzes signalizācijas sistēmām

SIA “BISS Laboratorija” 2005. gadā izstrādāja un ieviesa A/S “Rīgas kuģu būvētava” teritorijā piekļuves kontroles un darba laika uzskaites sistēmu uz programmatūras D’Access bāzes, kā arī videonovērošanas sistēmu. Sistēma sevī ietver barjeras autotransporta kontrolei, turniketus personāla kontrolei un darba laika uzskaitei, speciāli aprīkotas durvis piekļuves kontroles sistēmai kā arī videokameras un videoserverus.

Lai nodrošinātu A/S “Rīgas kuģu būvētava” papildus ērtības sistēmas ekspluatācijā, SIA “BISS Laboratorija” ieviesa arī plastikāta kartiņu apdrukas un personalizācijas sistēmu.

Sistēmas ir uzstādītas kvalitatīvi, kā arī ir ērtas un drošas ekspluatācijā.

Tā kā mēs SIA “BISS Laboratorijas” uzskatam par drošu partneri ar augsti kvalificētiem darbiniekiem, tad turpinām sadarbību, kuras rezultātā piekļuves kontroles un darba laika uzskaites sistēma mūsu uzņēmumā tiek papildināta un modernizēta. Mēs varam rekomendēt SIA “BISS Laboratorija” kā uzticamu un kvalitatīvu partneri arī citiem.

Aleksandrs Galkins
AS Rīgas Kuģu Būvētava
IT struktūrvienības vadītājs


Atsauksmes (BISS Laboratorija)
Rīgas Satiksme atsauksme par BISS Laboratorijas pieejas kontroles un darba laika uzskaites sistēmām

Rīgas Kuģu Būvētava atsauksme par BISS Laboratorijas videonovērošanas, autotransporta vadības sistēmām

NBS MVPK atsauksme par BISS Laboratorijas drošības sistēmu