BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks aprīlī:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00

01.05.2018., 04.05.2018. - Brīvdienas
Partneri

FidPark+ programmatūra paplašina autostāvvietas FidPark vadības sistēmas funkcionalitāti.  

  • Operators – kasieris var pārdot arī citas preces un pakalpojumus, kuras sistēmas administrators ir pievienojis klāt katalogam.
  • Pastāvīgie klienti ar abonementa kartiņām var izmantot tās  produktu un pakalpojumu iegādei (kafija, suvenīri u.tml.), tajā skaitā arī automātos, kuri ir aprīkoti ar kartīšu nolasītājiem. Tāpat kartiņas nodrošina piekļuves kontroli telpās (zonās) ar papildus pakalpojumiem, piemēram, trenažieru zālē, saunā, baseinā u. tml. Visa informācija par apmeklētāja darbībām reģistrējās viņa „kontā”. Pie izejas apmeklētājs maksā par saņemtajām precēm vai pakalpojumiem pie operatora – kasiera vai kases automātā.
  • Klients var norēķināties par pakalpojumiem tikai ar kartiņas palīdzību, ar kuru viņš ieiet/iebrauc un attiecīgi iziet/izbrauc. Klienti var iegādāties arī citas preces un pakalpojumus maksājot uz vietas. 
  • Abonementu sistēma papildināta ar iespēju saņemt noteiktu  izvēlēto pakalpojumu vai preču skaitu. Piemēram, var iegādāties/apmaksāt 10 iebraukšanas reizes stāvvietā ar stāvēšanas ilgumu līdz 3 stundām, 5 kafijas tases, 15 baseina apmeklējumus ar darbības laiku līdz 2 stundām. Katram pakalpojumam tiek piešķirts atsevišķs tarifu plāns.
  • Operatoram – kasierim ir iespēja pārdot SV (Stored Value)-kartiņas un papildināt klienta depozītu, ka arī pieņemt šīs kartiņas kā maksāšanas līdzekli par precēm un pakalpojumiem. SV-kartiņas ir analoģiskas dāvanu kartēm, to depozītu var izlietot preču un pakalpojumu iegādei.
  • Kartiņas var būt izgatavotas piekariņu vai aproču veidā, tās izmanto iebraukšanai/izbraukšanai no stāvvietas, pakalpojumu iegādei fitness - klubā, baseinā, solārijā u.c. Klients var izmantot vairākus identifikatorus pēc saviem uzskatiem (piemēram, kartiņu vai aproci).
  • Sistēma nodrošina summāro atkaišu saņemšanu, atskaites par katra klienta rēķinu, par visām pārdotajām precēm un pakalpojumiem, kā arī X un Z- fiskalas atskaites. Augstāk minētas funkcijas ir daļēji realizētas arī maksājumu automātos (piemēram, SV-kartiņas konta papildināšana).

FidPark+ var iegādāties moduļu veidā (opcijas) pēc nepieciešamības.