BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Slokas 13a, Riga, LV-1048, Latvia
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks aprīlī:
Darba laiks: Pirmd.-Piektd. 9:00 - 18:00
21.04.2018. 09:00-18:00
30.04.2018. - Brīvdiena

Cienījamie klienti un partneri!
Samaksa par pakalpojumiem un precēm tiks pieņemta ar pārskaitījumu un PayPal


Partneri
Sistēmā FidPark-LPR (LPR-License Plate Recognition) specialā videokamera fiksē automašīnas numuru, programma atpazīst to un ieraksta datu bazē. Sistēmai FidPark tas sniedz ne tikai papildus iespējas  transporta stāvvietu kontrolēšanā, bet arī  ražošanas un bizness procesu automatizācijā, kuriem ir saistība ar vieglo un smago transportu. 
  • FidPark-LPR maksas autostāvvietās izslēdz iespēju iebraukt ar vienu automašīnu un izbraukt ar citu (ar citu numuru).
  • Starp autostāvvietas  izbraukšanas un iebraukšanas joslām nav nepieciešamības izveidot  saliņu un izvietot terminālus  uz tās.
  • Gadījumos kad nejauši vai tīši tiek nozaudēts talons (piemēram, kad maksa par stāvvietas izmantošanu pārsniedz sodu par talona nozaudēšānu), rodas iespēja pēc automašīnas numura uzreiz noteikt datumu un iebraukšanas laiku, kā arī atbilstošu stāvvietas maksu. Tādas iespējas ir īpaši pieprasītas autostāvietās blakus stacijām, lidostām un tml.
  • Kad transports iebrauc uzņēmuma vai noliktavas teritorijā, to valsts numuru ir ērti izmantot pie iekraušanas/izkrausanas darbiem, rindu sistēmās, dokumentu noformēšanā un izbraukšanai no teritorijas.

“Parastajās” maksas autostāvvietās numura atpazīšana nevar aizvietot bezkontaksta kartīšu vai talonu izmantošanu, bet var tas papildinat.  Ne visi  klienti atceras savas automašīnas valsts numuru, kas var izraisīt pārpratumus un izveidot rindas pie apmaksas un izbraukšanas.Mūsu piedāvātais automašīnu valsts numuru atpazīšanas programmas modulis vai tikt izmantots autonomi, vai ietilpt autotransporta kontroles/reģistrācijas sistēmu sastāva. Viena numura atpazīšanas laiks nepārsniedz 100 ms, bet atpazīšanas precizitāte pie braukšanas ātruma līdz 200 km/st sasniedz 95-96%. Precizitāte ir atkarīga no braukšanas ātruma, apgaismojuma, videokameru izvietojuma un darba režīma. Drošai sistēmas diennakts darbībai, vēlams nodrošināt stabilu numuru ārējā apgaismojuma līmeni. 

Autotransporta valsts numuru atpazīšana sistēmā VIKS-II nodrošina kontroli par autovadītājiem, kuriem ir tiesības iebraukt ar automašīnu ar noteiktu numuru. Pie iebraukšanas un izbraukšanas notiek mašīnas numura reģistrācija un tā salīdzināšana ar numuru sarakstu klientu bāzē. Visi pārkāpumi tiek fiksēti notikumu žurnālā turpmākām administratīvām sankcijām attiecībā pret pārkāpēju. 

Preču katalogs