BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1 (Kalnciema biroji), Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67805805
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
D.d. 9:00 - 18:00
Partneri
Maksas un dienesta autostāvvietām piedāvājam FidPark versiju ar automašīnu reģistrācijas numura zīmju atpazīšanu (ANPR - Automatic Number Plate Recognition, LPR - Licence Plate Recognition), kura kļūst arvien populārāka, jo nav nepieciešama iebraukšanas un izbraukšanas termināļu uzstādīšana, kā arī piedāvā papildus kontroles iespējas, neizmantojot barjeras pie iebraukšanas/izbraukšanas un starp zonām. Piemēram, sistēmā var reģistrēt iebraukšanas un izbraukšanas laiku, un, ja nav veikta apmaksa par stāvvietas pakalpojumu izmantošanu, tad nosūtīt informāciju uzņēmumam, kurš no auto īpašnieka, uz kura vārda reģistrēts šis transportlīdzeklis, piedzīs soda naudu.

FidPark-ANPR sistēmas kases automāti klientam ļauj ievadīt savas automašīnas numuru un samaksāt par stāvvietu pat tad, ja automašīnas numurs pie iebraukšanas ir ticis nolasīts ar kļūdu. Šīs programmatūras versija ir papildināta ar moduļiem, kuri nodrošina drošu sistēmas darbību arī tādos gadījumos, kad automašīna pret kameru ir piebraukusi leņķī, tai nav standarta numura zīmes vai tā ir bojāta, kas apgrūtina numura zīmes atpazīšanu.

FidPark ļauj ANPR tehnoloģiju savietot arī ar tradicionālajām tehnoloģijām, kurās izmanto talonus ar svītrkodu. Izbraucot no stāvvietas, var pārbaudīt gan talona numuru, gan automašīnas numuru, kas izslēdz iespēju no stāvvietas izbraukt ar svešu automašīnu.

Svarīgi zināt, ka uzstādot ANPR stāvvietas vadības sistēmu, atšķirībā no tradicionālajām tehnoloģijām, autostāvvietu projektēšanā un iekārtu izvietošanā (īpaši videokameru novietojumam) ir jāievēro stingrākas prasības. Izpildot visus nosacījumus, mūsu ANPR sistēma nodrošina gandrīz 100% atpazīšanas kvalitāti.