BISS SIA Lapas karte | Ieiet | Reģistrācija
Sākumlapa Preču katalogs Sistēmas un risinājumi Pakalpojumi Jaunumi Par mums Kontakti
Baltijas informācijas un drošības sistēmas
 
Kontakti
Adrese: Lielirbes iela 1, Rīga, LV-1046, Latvija
Telefons: +371 67603360, 67611722, 67805805 (serviss)
Fakss: +371 67611806
E-pasts: sales@bis.lv
Skype: biss_avp
Papildinformācija:
Darba laiks:
Darba dienās 9:00 - 18:00

NO 2. SEPTEMBRA BIROJS ATRODAS JAUNĀ ADRESĒ - LIELIRBES IELĀ 1 (KALNCIEMA BIROJI). UZ TIKŠANOS JAUNAJĀS TELPĀS!
Partneri
Piekļuves kontroles sistēmas (PKS) nodrošina caurlaižu turētājiem piekļuves tiesības objektā (telpās, autostāvvietās u.c.), kā arī reģistrē informāciju par notikumiem. Kā caurlaides visbiežāk tiek izmantotas bezkontakta caurlaides (kartes, breloki, aproces), ko pieliek pie nolasītāja.

Neliela skaita slēdzeņu un lietotāju gadījumā piedāvājam izmantot autonomās (standalone) elektroniskās slēdzenes, katru jaunu identifikatoru ierakstot katrā slēdzenē ar galvenās-atslēgas (master-card) palīdzību. Bezsaistes (off-line) sistēmās, kas ir ērākas lietošanā, bet dārgas, dati par atslēgām un notikumiem glabājas katrā slēdzenē un periodiski tiek salīdzināti ar datiem serverī. Tiešsaistes (on-line) sistēmās informācija par atslēgām no slēdzenēm tiek nodota uz serveri, kurš ģenerē piekļuves komandu. Tādējādi var izmantot relatīvi vienkāršus slēdzeņu kontrolierus, kā arī var pieslēgt piekļuves kontroles sistēmai citas iekārtas - piemēram, izpildīto darbu reģistrēšanai, signalizācijas vadībai.

Piekļuves kontroles sistēmu integrēšana uzņēmuma esošajā infrastruktūrā ļauj samazināt sistēmas ieviešanas un apkalpošanas izmaksas.

Piedāvājam arī:
Pieteikuma forma piekļuves kontroles sistēmas iegādei

DAccess

Piekļuves kontroles sistēmai DAccess īpašības:

• Tiešsaistes (on-line) un bezsaistes (off-line) sistēmu priekšrocību kombinācija, jo tiek izmantoti ne pārāk dārgi kontrolieri un vadības moduļi, kur datu apmaiņa ar serveri notiek caur lokālo tīklu.
• Plaša spektra identifikāciju tehnoloģiju uzturēšana jebkādās kombinācijās, piemēram, ļauj vienā uzņēmumā izmantot atpazīšanu pēc pirkstu nospiedumiem, tāpat arī kartītes personālam un caurlaides autotransportam ar nolasīšanas attālumu 10 cm un 10 m, pieslēdzot sistēmai turniketus, durvis, barjeras, reģistratorus un citas ierīces pēc pasūtītāja ieskatiem.
• Sistēma efektīvi strādā gan mazos, gan lielos uzņēmumos ar tūkstošiem darbinieku dažādās lokācijas vietās, starp kurām datu apmaiņa notiek caur Internetu.
• Moduļveida arhitektūra un SQL-bāzu izmantošana nodrošina integrāciju ar uzņēmuma informāciju sistēmām (Lotus Notes, Navision, 1C utt.), kā arī darba vietu optimālu konfigurāciju (kadru daļa, caurlaižu pasūtīšana, apsardzes dienests, uzņēmuma administrācija u.c.).
• Pastāv iespēja sastādīt individuālu darba grafiku (fiksētu, maiņu, slīdošo u.c.) jebkuram darbiniekam,  ņemot vērā nostrādātās virsstundas, nakts stundas un citus noteikumus.
• Darba laika uzskaites apakšsistēma TAReports automātiski ģenerē darba laika uzskaites tabulas un atskaites par darbinieku kavējumiem, kas būtiski paaugstina darba efektivitāti un ļauj samazināt darbinieku skaitu, kā arī garantē WTD (Working Time Directive) prasības, kas darbojas visās ES valstīs.
• Utilita Ukey kalpo iekārtu vadībai distanciāli no jebkura datora, kas atrodas tīklā, bet Guardian nodrošina ērtu grafisku interfeisu apsargam, parādot visu slēdzeņu/turniketu stāvokli objekta kartē, kā arī darbinieku atrašanās vietu darba telpās.
• Ja uzņēmumā ir Windows-serveris, ir iespējams papildus samazināt izdevumus DAccess sistēmas uzstādīšanai.

Kontroles piekļuves un darba laika uzskaites sistēma DAccess ir papildināta ar jaunu funkciju. Kad ID-karte (caurlaide) atrodas uz nolasītāja vai tā „kabatiņā”, var ieslēgt aprīkojumu – iekārtas, apgaismojumu, gaisa kondicionierus utt. Iekārtas izslēgsies pēc ID-kartes izņemšanas no nolasītāja. Šī notikuma laiks un ilgums atskaitē tiks fiksēts analoģiski kā ieejas/izejas laiks.

Augstākminēto opciju var pielietot ražošanas uzņēmumos, viesnīcās un arī citos objektos, kur jau aktīvi tiek izmantots DAccess.

Attīstoties tehnoloģijām, nepārtraukti attīstās arī programmatūra un sistēmas iekārtas, ievērojot tirgus prasības un klientu vēlmes.


DAccess web-serviss
DAccess web serviss (turpmāk serviss) ir programmatūra, kas pēc pieprasījuma veido un atgriež datus xml-formātā par DAccess caurlaides nolasīšanas notikumiem.

Speciāli konfigurēta applikācija Guardian ģenerē notikumus servisam. Šis Guardian tiek palaists automātiski pēc servera ieslēgšanas vai pārstartēšanas.

Kontrolieru jeb reģistrācijas punktu, kuru notikumi tiks attēloti servisā, izvēli (konfigurēšanu) Guardian programmai veic Administrators saskaņā ar DAccess dokumentāciju.DAccess ekrāna formu piemēri

Apsarga darba vieta (Guardian)


 

Administratora darba vieta

 


Filtrs

 


Atskaite par mēnesi

 

Viena no darba laika atskaitēm (TAReport) 

Personāla pievienošana